.

Sedlecký dvůr

Vinárna Sedlecký dvůr

V našem penzionu máme i vlastní vinárnu, kterou vám nabízíme k pronájmu.

Vinárna má širokou škálu možností. Můžete zde uspořádat firemní večírek, teambuilding pro utužení vašich pracovních vztahů, oslavu narozenin nebo svatbu. Záleží jen na vás, jakou příležitost se rozhodnete u nás uspořádat.

Vinárnu pronajímáme jak našim hostům, tak i neubytovaným klientům. Cena pronájmu vinárny je individuální a vše záleží na domluvě. Neváhejte nás kontaktovat a určitě se domluvíme.

Vinárna penzionu Sedlecký dvůr zajišťuje také možnost rautu a to jak studeného, tak i teplého. Samozřejmě nabízíme i vína, které v naší moravské oblasti nemohou na vaší akci chybět. Pro vaši spokojenost uděláme maximum a proto věříme, že budete s našimi službami nadmíru spokojeni. Těší se na vás tým našeho penzionu.


Zvířata

Zvířátka? S těmi nemáme žádný problém. Po předchozí domluvě a drobném poplatku s vámi váš čtyřnohý miláček může být ubytován.

Grilování

Máte rádi grilování? Rádi vám to dopřejeme. Nabízíme zapůjčení grilu za 300 Kč na 1 den.

Auto

Pokud máte strach o svůj automobil, tak u nás se bát nemusíte, máme totiž parkoviště s kamerovým systémem. Můžeme vám také nabídnout místo pro vaše kolo v naší kolárně.

Auto

K dispozici je také lednice s vínem, na výběr máte z bílých a růžových vín od Vinařství Volařík a Sedleckých vín. Jsme také schopni zajistit ochutnávku jiných vín, stačí nám nahlásit v dostatečném předstihu tuto informaci.

Poplatek za psa 150 Kč na 1 den.
Zapůjčení grilu (uhlí, dřevo, vyčištění grilu) 500 Kč na 1 den.
Zapůjčení pouze grilu (bez uhlí, bez dřeva, bez vyčistění) 300 Kč na 1 den.
Vinárna pro jeden pokoj 200 Kč na 1 den.
Vinárna pro větší skupiny = individuální cena.

keyboard_arrow_up